Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 20 Ekim Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Şans Topu sonuçları açıklandı! 20 Ekim Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 20 Ekim Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 2 milyon 129 bin 92 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. 20 Ekim Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 2 milyon 129 bin 92 TL. 20 Ekim 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-6-18-23-30- ve +9 oldu.

20 EKİM ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Kazandıran oyunlardan Şans Topu, bu akşam saat 20:00'de çekildi. Çekiliş ise www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak yayımlandı. Açıklanan sonuçlara göre ise 5+1 bilen çıkmadı ve 2.129.092,94 TL büyük ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları açıklandı 20 Ekim Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Baykar'ın acı günü! Tarık Kesekçi için cenaze töreniTrafik kazasında hayatını kaybeden Baykar Savunma uçak mühendisi Tarık Kesekçi için cenaze töreni düzenleniyor. Törende konuşan Selçuk Bayraktar, "Yolda şehit oldular. Tümüyle memleketi adına gençler yetiştirmek için yola çıkmışlardı. Kendisi ile Akıncı'da çok mesaimiz oldu. Kendisi bir akıncıydı." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler