Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 5 Eylül Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Şans Topu sonuçları açıklandı! 5 Eylül Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 397 bin 548 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Sisal Şans'ın en çok kazandıran çekilişlerinden Şans Topu, pazar günü canlı yayında ve noter huzurunda yapıldı. Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 397 bin 548 TL. 5 Eylül 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -5-13-14-19-33- ve +5 oldu. İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

5 Eylül Pazar günü gerçekleşen Şans Topu çekilişi saat 20:00'de www.millipiyangoonline.com aresinden canlı olarak yayımlandı. Çekilişin hemen ardından açıklanan sonuçlara göre ise 5+1 bilen 1 kişi 397.548,55 TL kazandı.

Şans Topu sonuçları açıklandı 5 Eylül Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi: Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bakan Soylu'dan Tahran'da kritik görüşme! İmzalar atıldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile İran İçişleri Bakanı Ahmed Vahidi, iki ülke arasında güvenlik alanında iş birliğini öngören mutabakat zaptı imzaladı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler