Geri Dön
Ekonomi14 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ekranı

14 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ekranı

Şans Topu çekilişi sonlandı ve gözler kazandıran numaralarda. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.30'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 897 bin 70 TL. 14 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları...

14 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ekranı

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden şans oyunu Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 897 bin 70 TL. 14 Nisan 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -11-19-24-25-26- ve +11 oldu.

14 NİSAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü gerçekleşen Şans Topu çekilişinde haftanın ilk çekilişi bu akşam yapıldı. www.millipiyangoonline.com MPTV aracılığıyla takip edilen Şans Topu çekilişi saat 20.30'da yapıldı. Çekiliş ardından 5+1 bilen 1 kişi 897.070,40 TL kazandı. 

14 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı İşte, Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ekranı

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler