Geri Dön
Ekonomi21 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve büyük ikramiye...

21 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve büyük ikramiye...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.30'da gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 915 bin 177 TL. İşte, 21 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları...

21 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 915 bin 177 TL. 21 Nisan 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -14-18-20-22-29- ve +8 oldu.

21 NİSAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü çekilişi gerçekleşen Şans Topu'nda ilk çekiliş bu akşam yapıldı. Şans Topu çekiliş sonuçları www.millipiyangoonline.com adresinde saat 20.30'da başlayacak çekilişte belli oldu. Çekilişin ardından 5+1 bilen 2 kişi 457.588,95 TL kazandı.

21 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve büyük ikramiye...

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler