Geri Dön
Ekonomi21 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve büyük ikramiye...

21 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve büyük ikramiye...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.30'da gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 915 bin 177 TL. İşte, 21 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları...

21 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 915 bin 177 TL. 21 Nisan 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -14-18-20-22-29- ve +8 oldu.

21 NİSAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü çekilişi gerçekleşen Şans Topu'nda ilk çekiliş bu akşam yapıldı. Şans Topu çekiliş sonuçları www.millipiyangoonline.com adresinde saat 20.30'da başlayacak çekilişte belli oldu. Çekilişin ardından 5+1 bilen 2 kişi 457.588,95 TL kazandı.

21 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ve büyük ikramiye...

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Mahalleye kabus gibi çöktü! Karısını kaçırmaya çalıştıİstanbul Bayrampaşa'da Cengiz K., boşanma aşamasındaki eşini, annesinin evinden kaçırmaya çalıştı. Kendisine engel olan ablası ve kayınvalidesi ile bir mahalle sakinini kaçmaya çalıştığı sırada otomobille ezerek yaralayan Cengiz K., kısa sürede yakalanarak, tutuklandı. Yaşananlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler