Geri Dön
Ekonomi3 Mart Şans Topu sonuçları sorgula | Şans Topu çekiliş sonuçları

3 Mart Şans Topu sonuçları sorgula | Şans Topu çekiliş sonuçları

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda dün akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 4 milyon 961 bin 579 TL. İşte, 3 Mart Şans Topu çekiliş sonuçları...

3 Mart Şans Topu sonuçları sorgula | Şans Topu çekiliş sonuçları

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 4 milyon 961 bin 579 TL. 3 Mart 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -11-20-21-22-34- ve +1 oldu.

3 MART ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü gerçekleşen Şans Topu'nda haftanın ilk çekilişi dün akşam yapılacak. www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edilecek olan Şans Topu çekilişinin ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. 5 bilen 5 kişi ise 9.115,05 TL kazandı.

3 Mart Şans Topu sonuçları sorgula | Şans Topu çekiliş sonuçları

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Köprü ayağına çarpan araç hurdaya döndüEdirne'nin Keşan ilçesinde, kontrolden çıkan otomobilin köprülü kavşağın ayağına çarptığı kazada sürücü yaşamını yitirdi, 2 kişi de ağır yaralandı. Çarpmanın şiddetiyle hurdaya dönen otomobilin motorunun yola fırladığı görüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler