Geri Dön
Ekonomi3 Mart Şans Topu sonuçları sorgula | Şans Topu çekiliş sonuçları

3 Mart Şans Topu sonuçları sorgula | Şans Topu çekiliş sonuçları

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda dün akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. Şans Topu'nda büyük ikramiye 4 milyon 961 bin 579 TL. İşte, 3 Mart Şans Topu çekiliş sonuçları...

3 Mart Şans Topu sonuçları sorgula | Şans Topu çekiliş sonuçları

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu'nda büyük ikramiye 4 milyon 961 bin 579 TL. 3 Mart 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -11-20-21-22-34- ve +1 oldu.

3 MART ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın iki günü; Çarşamba ve Pazar günü gerçekleşen Şans Topu'nda haftanın ilk çekilişi dün akşam yapılacak. www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edilecek olan Şans Topu çekilişinin ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. 5 bilen 5 kişi ise 9.115,05 TL kazandı.

3 Mart Şans Topu sonuçları sorgula | Şans Topu çekiliş sonuçları

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Muğla'da nesli tükenmekte olan Karakulak araç çarpması sonucu öldüMuğla'nın Seydikemer ilçesinde, Türkiye'de sayısı çok az olan ve nesli tükenme tehlikesinde olan 'Karakulak' (Caracal caracal) adıyla bilinen yabani kedi türü, çiftçi Yusuf Siper (30) tarafından ölü bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler