Geri Dön

Şans Topu sonuçları 15 Kasım! Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu

Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Haftanın iki günü oynayanlarına milyonlar dağıtan Şans Topu bu akşam saat 20.00'de çekildi.

Şans Topu sonuçları 15 Kasım! Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu

Şans Topu çekilişleri çarşamba ve pazar günleri çekiliyor. Bu akşam da yine çekiliş heyecanı yaşandı. 

15 Kasım Şans Topu çekilişinde kazanan numaralar; 18-20-28-31-32 ve joker 5 oldu.

Şans Topu sonuçları 15 Kasım Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ardahan'da kar ve tipi sürücülere zor anlar yaşattı!Ardahan'da etkili olan kar ve tipi nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber