Geri Dön
EkonomiSteven Young, Dalgakıran Grubu’nda

Steven Young, Dalgakıran Grubu’nda

Bosch Grubu bünyesinde 25 yıllık kariyere sahip olan Steven Young, Dalgakıran Grubu’nun icra kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyesi oldu.

Steven Young, Dalgakıran Grubu’nda

Dalgakıran Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Dalgakıran, “Ülkemizin en değerli profesyonellerinden Steven Young’ın, Dalgakıran’da devraldığı bayrağı daha da yukarılara taşıyacağına yönelik inancımız tam. Young, iş hayatındaki engin tecrübesi ve birikimiyle grubumuzun yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki ticari gelişimine büyük katkılar sunacak” dedi.

Küresel hedef

Dalgakıran Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Steven Young da şöyle konuştu:

“Kariyerimde yeni bir döneme adım atmaktan ötürü çok heyecanlı ve mutluyum. Dalgakıran ülkemizin, alanında en önemli şirketi, global arenada mücadele eden önemli bir ismi. Bu büyük değeri global bir markaya dönüştürme, önümüzdeki 10 yılda endüstriyel bir teknoloji şirketi olarak konumlanması vizyonuyla, küresel bir iz bırakmak hedefiyle yeni bir yola çıkıyorum. Türkiye’den bir dünya yıldızı çıkarmak için Dalgakıran ailesiyle el ele, gönül gönüle mutlak başarı için çalışacağım.” 

Uluslararası kariyer

İş hayatına 1988’de Avustralya Mannesmann’da özel proje mühendisi olarak başlayan Young, 1995’te Mannesmann Rexroth Türkiye Genel Müdürlüğü görevine atandı. Young, Bosch ve Rexroth birleşmesinin ardından 2015’te Bosch Grubu Türkiye ve Ortadoğu Başkanı olarak atandı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdiZeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler