Geri Dön

Süper Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI! İşte 13 Kasım Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu haftanın ikinci çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden biletlerini sorgulayabilecek. İşte Süper Loto çekilişinde dün akşamın kazandıran numaraları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilen çekilişte 6 bilen çıkmazken Pazar akşamı gerçekleştirilecek olan çekilişe 11.919.145 TL tutarında büyük ikramiye devretti. Süper Loto'da dün akşamın kazandıran numaraları 2, 20, 41, 42, 58, 60 oldu.

Süper Loto çekilişinin ardından çekilişe ilişkin detaylarda Milli Piyango Online üzerinden açıklandı. 5 bilen 17 kişi 19.242,35 TL, 4 bilen 793 kişi 641,65 TL, 3 bilen 19.852 kişi 31,10 TL ve son olarak 2 bilen 196.488 kişi 3,30 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu

MİLLİ PİYANGO ONLİNE ÜZERİNDEN SÜPER LOTO BİLET SORGULAMA

Süper Loto çekiliş sonuçları AÇIKLANDI İşte 13 Kasım Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Kahramanmaraş'ta polislere silahlı saldırıda bulunan zanlı hastanede öldüKahramanmaraş'ta, cinayet zanlısı olarak aranırken kaldığı otele gelen polislerden birini şehit eden diğerini yaralayan zanlı, hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber