Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları açıklandı! 19 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları açıklandı! 19 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 24 milyon 901 bin 644 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 24 milyon 901 bin 644 TL. 19 Eylül 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -5-17-27-38-47-52- oldu.

19 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın yeni Süper Loto çekilişi millipiyangoonline'dan canlı olarak saat 21:30'da gerçekleşti. Sonuçlara göre ise 6 bilen çıkmadı ve 24.901.644,53 TL büyük ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 19 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Denizli, sağlıkçılara ithafen yapılan heykelleri tartışıyorDenizli'de Merkezefendi Belediyesi'nin Covid-19 sürecinde yoğun bir çalışma dönemi geçiren sağlık çalışanlarına ithafen inşa ettiği tematik sağlık parkında yer alan heykellerin estetik ve mimari yapısı tartışmalara neden oldu. Heykelleri eleştiren Merkezefendi Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Yavuz Aki, çocuklarımız bu heykelleri görüp korkabilir derken, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun ise Sadece saygı amaçlı yapıldı. Bura da kötü bir niyet yok dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler