Geri Dön
EkonomiSüper Loto sonuçları açıklandı! 26 Ekim Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 26 Ekim Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 52 milyon 293 bin 631 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşanıyor. Süper Loto'da büyük ikramiye 52 milyon 293 bin 631 TL. 26 Ekim 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-8-22-30-36-56- oldu.

26 EKİM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

En çok kazandıran oyun Süper Loto bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak aktarıldı. Çekiliş ardından açıklanan sonuçlara göre, 6 bilen çıkmadı ve 52.293.631,09 TL devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 26 Ekim Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Mersinli nikah memuru, tavsiyeleriyle fenomen olduMersin Büyükşehir Belediyesi Nikah Memuru Dilek Yörük, genç çiftlere evlilik cüzdanını vermeden önce yaptığı konuşmayla Türkiye’nin konuştuğu isim oldu. Genç çiftlere verdiği tavsiyeler sosyal medyada paylaşılınca bir anda ilgi odağı olan Yörük’ü kısa sürede 2 milyonun üzerinde kişi izledi. Dilek Yörük, “Bir cümle belki gerçekten hayatımızı değiştirebilir. Buna çok inanıyorum. İnsanlara evlilikle alakalı tüyo vermek beni çok mutlu etti” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler