Geri Dön
EkonomiSüper Loto 11 Nisan sonuçları: Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

Süper Loto 11 Nisan sonuçları: Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon 161 bin 894 TL. 11 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları...

Süper Loto 11 Nisan sonuçları: Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

Sisal Şans'ın dikkat çeken oyunlarından Süper Loto pazar günü çekilişi için heyecan yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 17 milyon 161 bin 894 TL. 11 Nisan 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -19-31-38-40-53-60- oldu.

Millipiyangoonline sayfasında yer alan çekilişi detayları ise merak konusu. Süper Loto çekilişi canlı olarak noter huzurunda gerçekleştiriliyor. İşte, 11 Nisan Süper Loto çekiliş saati...

11 NİSAN SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Süper Loto çekiliş gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlanan çekiliş pazar akşamı saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ardından 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto 11 Nisan sonuçları: Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Süper Loto çekilişi, www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabiliyor.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler