Geri Dön

Süper Loto sonuçları belli oldu! (8 Eylül 2020)

Süper Loto çekilişi sona erdi. Online olarak da oynanabilen Süper Loto çekilişinde bu akşam şanslı numaralar hangiler oldu? İşte 8 Eylül 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları...

Sisal Şans ile yeni dönemde online olarak da oynanabilen Süper Loto çekilişi için heyecan dorukta. Süper Loto 8 eylül sonuçları açıklandı.

SÜPER LOTO 8 EYLÜL SONUÇLARI

Süper Loto sonuçları belli oldu (8 Eylül 2020)

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Giresun'da yürürken sigara içmek yasaklandıGiresun Valiliği koronavirüs tedbirleri kapsamında il genelinde kamuya açık alanlarda bulaş riski oluşturması nedeniyle yürürken sigara içilmesini yasakladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber