Geri Dön
EkonomiTurizm ve etkinliğin devleri Antalya yolcusu

Turizm ve etkinliğin devleri Antalya yolcusu

Etkinlik ve turizm sektörünün önde gelen firmaları 7 - 9 Kasım’da Antalya NEST Kongre Merkezi’nde Turkish Airlines isim sponsorluğunda gerçekleşecek Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards organizasyonunda bir araya gelecek.

Turizm ve etkinliğin  devleri Antalya yolcusu

M.I.C.E. (Toplantılar, konferanslar ve etkinlikler) sektörünün en iyilerinin 23 ayrı kategoride ödüllendirileceği organizasyon, 3 gün boyunca etkinlik ve turizm sektörünün ‘As’larını Antalya’da buluşturacak. Ulusal ve uluslararası 160’dan fazla kurumsal firma ile 7 binin üzerinde B2B toplantının yapılacağı etkinlik, finalde ise global MICE sektörünün en büyük ödül töreni organizasyonu olan ACE of M.I.C.E. Awards ile sonlanacak.

Turizmin gözbebeği

Etkinliği tanıtmak için yapılan basın toplantısında konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Antalya’nın turizminin gelişmesi ve M.I.C.E sektörünün göz bebeği olması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

ATSO-ACB Başkanı Davut Çetin ise “Önümüzdeki yıllarda M.I.C.E sektörü Antalya’da daha da gelişecek” diye konuştu.

Marka değerine katkı sağlayacak

Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards by Turkish Airlines etkinliğini organize eden Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman ise, etkinliğin hem MICE sektörüne hem de Antalya ve Türkiye’nin marka değerine katkılarda bulunacağını belirterek, “Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards by Turkish Airlines, Türk Hava Yolları isim sponsorluğu ve desteği ile Antalya’da bu yıl ilk defa düzenlenecek ve etkinlik sektörünün duayenlerini bir araya getirecek olması açısından da özel bir önem taşıyor” dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Türkevi Binası Açılış Töreni'ne katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York’ta “Yeni Türkevi Binası Açılış Töreni”nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Türkiye, bu eserle beraber büyüklüğünü, birikimini ve artan gücünü yansıtan bir başyapıt ortaya çıkardı." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler