Geri Dön
EkonomiTürk Telekom Prime’dan Bodrum’da işbirliği

Türk Telekom Prime’dan Bodrum’da işbirliği

Türk Telekom Prime, Bodrum’un popüler sahillerinden Miya Beach, Moon Beach ve Sarnıç Beach ile yaptığı iş birlikleriyle yaz tatilinde prime müşterileri için büyük avantajlar sağlıyor. Miya Beach, Moon Beach ve Sarnıç Beach’te vakit geçirmek isteyen Türk Telekom Prime müşterileri, indirimlerden ve çeşitli ayrıcalıklardan yararlanıyor.

Türk Telekom Prime’dan Bodrum’da işbirliği

Yaz sezonu boyunca geçerli olan kampanyayla Miya Beach, Moon Beach ve Sarnıç Beach’i ziyaret eden Prime müşterileri, yüzde 50 indirimli giriş hakkına sahip oluyorlar. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak kod PRIME PLAJ TCKN yazılıp 6262’ye SMS gönderilerek ya da Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması Bana Özel Menüsü’nden temin edilebiliyor.

Ücretsiz kullanım

Müşterilerin yararlanacağı avantajlar arasında, frozen ikramı, şarj ünitesi, mayo kurutma makine kullanımı, ücretsiz GO Pro kullanımıyla çekilen fotoğrafların USB ile hediye edilmesi, Prime Lounge kullanımı, su sporları ve konaklamada indirim bulunuyor.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tunceli'de domuz sürüsü kazaya neden olduTunceli'de, domuz sürüsüne çarpmamak için manevra yapan otomobilin sürücüsünün ani fren yapması sonucu 4 araç çarpıştı. Kazada 2 kişi yaralanırken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler