Geri Dön
EkonomiTürkiye Finans dijitalle büyüyor

Türkiye Finans dijitalle büyüyor

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdür Vekili Murat Akşam, Türkiye’nin en büyük ilk 10 bankası arasına girmeyi hedeflediklerini söyledi.

Türkiye Finans dijitalle büyüyor

Pandemi öncesinde yaptıkları dijitalleşme yatırımlarının etkisiyle yeni döneme yüzde 55 büyüme ile girdiklerini ifade eden Murat Akşam şunları söyledi:

“Bankacılıkta kuralları değiştiren tüm gelişmelere ilk uyum sağlayan banka olarak uzaktan müşteri edinimiyle başlayacak yeni dönemde de insan odağından ayrılmadan sürdürülebilir büyümeyi önceliklendiriyor, dijitalleşme yatırımlarımızı artırarak Türkiye’nin en büyük ilk 10 bankası arasına girmeyi hedefliyoruz. Artık Türkiye Finanslı olmanın yeri ve zamanının olmayacağı yeni dönemle birlikte dijitalden edindiğimiz aktif yeni müşteri oranımızı yüzde 80 seviyelerine çıkaracağımızı ön görüyoruz.”

Geliştirdikleri TFXTARGET yatırım platformu hakkında bilgi veren Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz de şöyle konuştu:

“Türkiye Finans’ın dijital yatırım platformu olan TFXTARGET ile şubelere ve internet şubesine bağlı kalmadan, akıllı telefonlardan hafta içi 5 gün 24 saat boyunca, yabancı para ve kıymetli madenlerin alış ve satış işlemleri uygun kurlarla gerçekleştirilebiliyor.”

 

Kimlikleri deşifre edildi! Taksiyle geliyor, rezidansta kalıyorlarKayseri Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin, rezidansta kalan ve çalıştıkları bölgelere gidiş gelişlerinde taksiyle seyahat eden dilencileri deşifre ettiği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler