Geri Dön
EkonomiTürkiye Finans’tan 3’lü bireysel finansman paketi

Türkiye Finans’tan 3’lü bireysel finansman paketi

Türkiye Finans, normalleşme dönemine girilmesiyle birlikte tüm bireysel müşterileri için yüzde 0.74’ten başlayan kar payı oranlarıyla İyi Kararlar Destek Paketi’ni sunuyor.

Türkiye Finans’tan 3’lü bireysel finansman paketi

İlk 3 ay ödemesiz olan finansman paketi, konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanı olmak üzere 3 farklı alanda Türkiye Finans müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kampanya 30 Haziran’a kadar devam edecek. Türkiye Finans Katılım Bankası Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz, “Bankamız, salgın sürecinde olduğu gibi normalleşme döneminde de ülkemize destek olmaya devam ediyor” dedi.

2 bin 360 metredeki yaylada, kayıkta 'Titanic' pozuRİZE'de 2 bin 360 metre yükseklikteki Çağrankaya Yaylası'na çıkarılan 7 metrelik kayık, zirveye yerleştirildi. Yaylada yaz aylarında oluşan sis bulutunda kayığa binen ziyaretçiler Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet'in başrolünü paylaştığı ünlü 'Titanic' filminin en sevilen sahnelerinden biri olan geminin burnunda kolları açarak sarılma sahnesindeki pozu vererek, fotoğraf çektiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler