Geri Dön
EkonomiTürkiye’nin ilk metal kredi kartı

Türkiye’nin ilk metal kredi kartı

DenizBank, Mastercard ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Türkiye’nin ilk ‘metal kredi kartı’nı müşterilerinin kullanımına sundu. 1000 adetle sınırlı sayıda üretilen, ön yüzünde yalnızca müşteri ismi bulunan ve dikey tasarıma sahip Mastercard logolu metal kredi kartı, başvuru sonrasında anında kullanıma açılarak alışveriş imkanı sağlıyor.

Türkiye’nin ilk metal kredi kartı

 

Metal Kredi Kart sahibi olanlar, özel seyahat ve life - style indirimlerinin yanında Mastercard ayrıcalıklarından da faydalanabiliyor. Kart sahiplerine ayrıca Türkiye ve dünyanın pek çok noktasındaki seyahatlerinde öncelik ve konfor sunan TAV Passport Kart da hediye ediliyor.

DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran, “Yenilikçi hizmetlerimizi hayata geçirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Mastercard Genel Müdürü Yiğit Çağlayan da, “Yaptığımız bu işbirliği ile Metal Kredi Kartı sahiplerini ayrıcalıklı fırsatlar bekliyor” dedi.

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler