Geri Dön

Vodafone uluslarası dolaşımda 4.5G lideri

Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, “Vodafone olarak, faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı bakımından bugün dünyanın en geniş 4.5G ağına sahip operatör konumundayız. Grubumuz, 21 ülkede 4G, 5 kıtada ve 16 ülkede ise 4.5G hizmeti sunuyor” dedi.

Deegan, şunları söyledi:

“Vodafone Grubu’nun dünyanın önde gelen bağımsız analiz şirketlerinden Ovum’la yürüttüğü araştırmaya göre Vodafone, Türkiye’de abonelerine en fazla noktada 4G ve üstü teknolojilerde uluslararası dolaşım hizmeti sağlayan operatör oldu. 4G uluslararası dolaşım hizmetini Türkiye’de sunan ilk operatör olan Vodafone’un 4G teknolojisinin olanaklarından yararlanma imkânı sunduğu ülke sayısı 100’e ulaştı. Buna göre, Vodafone aboneleri, Rusya’dan Brezilya’ya uzanan geniş bir coğrafyada, 4G’yi yüksek kalitede deneyimleme fırsatı buluyor.”

Berat Albayrak açıkladı: Ekonomide milli bağımsızlığın bir bedeli varBakan Albayrak, "Ekonomide MİLLİ BAĞIMSIZLIĞIN bir bedeli var. Bizim ecdadımız bu bedeli canı pahasına SAYISIZ kere ÖDEDİ. Sıra bizde! Biz BUGÜN bağımsızlık mücadelesinde taşın altına elimizi değil, YÜREĞİMİZİ koyuyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber