Geri Dön
EkonomiYapı Kredi’den KOBİ için ‘e-ticaret paketi’

Yapı Kredi’den KOBİ için ‘e-ticaret paketi’

Yapı Kredi, KOBİ’leri e-ticarette de desteklemek adına, IdeaSoft iş birliği ile sunduğu ürün ve hizmetlerine bir yenisini daha eklediğini duyurdu.

Yapı Kredi’den KOBİ için ‘e-ticaret paketi’

 

Banka KOBİ’lerin dijital dönüşümlerine destek olmak hedefiyle, IdeaSoft ile pandeminin olumsuz etkilerini en aza indirmek ve işini e-ticaretle büyütmek isteyen KOBİ’lere özel bir “E-ticaret Paketi” hazırladı. Ürünlerinin 7/24 satışını gerçekleştirmek isteyen Yapı Kredi müşterileri, e-ticaret sitesi kurulumundan pazaryeri entegrasyonuna, arama motoru optimizasyonundan kargo yönetimine kadar ihtiyaç duyacakları her bir özelliğe “E-ticaret Paketi” ile ulaşabiliyor.

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Adalı, “E-ticaret, KOBİ’ler için büyük avantaj sağlıyor. KOBİ bankacılığı alanındaki öncü rolümüzle, işletmelerimizi dijital dünyada desteklemeye hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler