Geri Dön

Yarını bugünden yakala ‘Hayatı Kaçırma...’

Türkiye’nin ilk haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilenen özellikleri ve farklı ilgi alanlarına hitap eden zengin içeriği ile okuyucularına hayatı kaçırmadan yarını yakalama fırsatı sunuyor. Milliyet Dijital’in yenilenen mobil uygulamasının özellikleri ile kullanıcılar kendi seçtikleri kategori ve etiketler ile anında habere ulaşmayı keyifli ve kişiye özel bir şekilde deneyimleyebiliyor.

Yarını bugünden yakala ‘Hayatı Kaçırma...’

İçinde bulunduğumuz dijital çağda değişen yenilikçi iletişim teknolojileri  ve kullanıcı deneyimi de hızlı gelişim gösteriyor. Dünyanın ve Türkiye’nin ekonomiden spora, kültür sanattan teknolojiye, magazinden moda ve gündeme dair içerikleriyle haber yaşam portalı Milliyet Dijital, web, mobil, iOS ve Android uygulamasında yeni tasarımı ve kişiselleştirilebilen özellikleriyle okuyucularına yarını bugünden yakalama seçeneği sunuyor.

Detaylar kaçmasın...

Dijital platformlarda hayatımızın içinde olan #etiket özelliği Türkiye’de ilk defa Milliyet Dijital uygulamasında “Keşfet” menüsü altında gündeme ve ilgi alanına özel içeriklerde kullanıcılara anı yakalamayı, “Trend Topic” olmuş son dakika gelişmeleri takip edebilmelerini çok daha hızlı ve kolay hale getiriyor.

Mobil uygulamanın “Sana Özel” bölümü ile kişisel ilgiye göre konu başlıklarını belirleyerek, bu haberleri takip etmek kolaylaşıyor. Dileyen okuyucular Milliyet Dijital uygulaması üzerinden seçtikleri haberleri “Listem” özelliği bölümüne ekleyerek, çevrimdışı olduklarında da okuyabiliyor böylece hiçbir haberi ve yaşama dair hiçbir detayı kaçırmıyorlar.

Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber