Geri Dön

Yelken Kalıp İTO Kilit’i satın aldı

Kapı ve pencere aksesuarları firması Yelken Kalıp, İTO Kilit markasını satın aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Yelken Kalıp İcra Kurulu Üyesi Nuray Ergül Bulutlar, İTO Kilit’in marka ve ürün hakları ile üretim tesislerinin satın alındığını söyledi.

Yelken Kalıp İTO Kilit’i satın aldı

İTO Kilit ile sektördeki yatırımlarını artırdıklarını dile getiren Bulutlar, sözlerine şöyle devam etti:
“Şu anda 4 binden fazla ürün çeşidimiz var. Ürünlerimizi yaklaşık 70 ülkeye gönderiyoruz. Son yatırımımız olan İTO Kilit ile sektörde ürün yelpazemizi genişletmiş olduk. Kilit endüstrisinde derinleşmeyi planlıyoruz. Üretimimize Esenyurt fabrikamızda devam edeceğiz. 2022 yılına kadar Türk kilit pazarındaki ilk 3 firma arasında olmayı hedefliyoruz. Bu strateji doğrultusunda yatırımlarımız devam edecek.”

TSK envanterindeki bütün M60 tankları modernize edildi!Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) envanterindeki tüm M60T tanklarını modernize ederek M60TM konfigürasyonuna yükseltti. Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Tanklarımızı aktif koruma sistemleriyle modernize ederek, bu kabiliyete sahip dünyada üç ülkeden biri haline geldik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber