Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken öpüşme sahnesine uyuz oldu

Elçin Sangu ile Barış Arduç'un filmi Mutluluk Zamanı'nın galasında trajikomik bir olay yaşandı. Elçin Sangu'nun 5 yıllık sevgilisi Yunus Özdiken, filmdeki öpüşme sahnelerinde salondan çıktı. Bitince de döndü. Galiba 'Göz görmeyince gönül katlanır' sözünü hayat felsefesi haline getirmiş beyefendi. Peki Elçin Sangu'nun bu duruma sessiz kalmasına kaç puan? Şöyle bir yan bakış atıp 'Hayırdır Yunus, ne oluyor?' diyemedin mi be Elçin! 
 

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken öpüşme sahnesine uyuz oldu

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken öpüşme sahnesine uyuz oldu
Elçin Sangu ile Barış Arduç'un filmi Mutluluk Zamanı'nın galasında trajikomik bir olay yaşandı. Elçin Sangu'nun 5 yıllık sevgilisi Yunus Özdiken, filmdeki öpüşme sahnelerinde salondan çıktı. Bitince de döndü. Galiba "Göz görmeyince gönül katlanır" sözünü hayat felsefesi haline getirmiş beyefendi. Peki Elçin Sangu'nun bu duruma sessiz kalmasına kaç puan? Şöyle bir yan bakış atıp "Hayırdır Yunus, ne oluyor?" diyemedin mi be Elçin! 
 

Yunus Özdiken'i salondan çıkınca yakalayan gazeteciler ağzından laf almayı başarmış. Yunus Bey diyor ki, "Elçin'e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir."

Evet yıkama-yağlamayı geçip sadede gelelim:

"Bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik biz. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde."

Ben tercüme edeyim hemen. Yunus Bey kısaca diyor ki, "Siz beni medeni sanıyorsunuz ama değilim." 

O zaman soruyorum size Yunus Bey: Bir tek siz misiniz Türk delikanlısı acaba?

Ekran önünde öpüşen diğer kadın oyuncuların sevgilileri/kocaları hep Amerikalı, hep İsviçreli mi?

Kimseden böyle cahilce bir açıklama duyduğumuzu hatırlamıyoruz daha evvel.

Mesela Serenay Sarıkaya'nın sevgilisi yok mu?

Beren Saat evliyken Kösem Sultan olup Ahmed Han ile öpüşmedi mi?

Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile evliliği sürerken Kıvanç Tatlıtuğ ile benzer sahneleri çekmedi mi?

Bu sevgililer/eşler hep mi Avrupalıydı?

Medeniyet?

Medeniyet?
Yunus Bey diyor ki, "Salondan çıkmam yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor. Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu benimki. O kadar da özgürlüğüm olsun."

Olsun da, acaba Elçin Sangu'yu rencide etmiyor musunuz bu hareketi yaparken?

Ayrıca çok rahatsızsan galaya gitmezsin... Hadi gittin başını öne eğer, gözünü kapar izlemezsin... Ne demek salonu terk etmek... 

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken oyunculuk sektöründen ya da sanat camiasından değil. Ekranla hiç ilgisi olmayan bir iş yapıyor. Perakende sektöründe satış müdürü olduğunu Elçin Sangu daha önce açıklamıştı.

Barış Arduç ile aşk iddiaları çıktığında da sert tepki verip şöyle demişti: "Beni yolda görenler Barış'ı soruyor. Hayatımdaki kişiye ayıp. Sevgilim olduğunu bile bile dedikodu çıkarıyorlar. Yoruldum artık."

Bu bakış açısına sahip bir sevgiliyle yorulursun tabii Elçin.

Allah bilir Yunus Bey, Barış Ardıç ile dedikodu çıkmasına da bozulmuştur. Zira kendisi İsviçreli değil ya, anlayamıyor her ekran partneriyle muhakkak bir 'aşk dedikodusu'nun çıkarıldığını...

Bunun Elçin özelinde yaşanan bir durum olmadığını...
 

Bir başka röportajında Elçin Sangu sevgilisi için şunları söylemişti: "Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. Çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master’ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul’da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor."

Ne güzel, ne tatlı bir ilişki bu böyle... Ama son olaydan sonra insanın kafasında ister istemez soru işaretleri oluşuyor.

Yunus Bey'in hakikaten 'komedi unsurları'nı hayatının içinde barındıran, basit mevzulara gülüp geçebilen bir adam olup olmadığından emin olamıyoruz artık.
 

Sosyal medyada da fanlar öyle bir rüzgar yaratıyor ki, sanırsınız gişe rekorları kırıyor film...

İlk üç gün rakamları sonunda 187 bin 360 kişi tarafından izlendiği ortaya çıktı... 
?
Gördüğünüz gibi sosyal medya popülaritesi, her zaman tv ve sinema reytinglerine yansımıyor.
 
Bu makaleye ifade bırak