Geri Dön
ProjeEşsiz Manzara Ezza Panorama Bodrum’da!

Eşsiz Manzara Ezza Panorama Bodrum’da!

20 yıldan bu yana, Ezza Şirketler Grubu’nun her projesinde önem verdiği yüksek müşteri memnuniyeti, lokasyon, satın alma fiyatı ve gayrimenkulün değer artış oranları en büyük kriterleri oluşturuyor.

Eşsiz Manzara Ezza Panorama Bodrum’da!

Ezza Şirketler Grubu CEO’su Volkan Selçuk ve mühendis ortakları EZZA’nın mottosunu şu şekilde açıklıyor: ‘’Ürettiğimiz yazlıklara ulaşımın rahat olmasını prensip edinip, misafirlerinizin ve sizlerin evlerinize kolayca ulaşabilme önceliğini sunuyoruz. Yazlık bölgelerin gelişme ihtimalleri ve senelik değer artışlarını alanında uzman mühendis ve ekonomist ekibimiz ile analiz ederek, sadece bu lokasyonlarda projeler sunmaya gayret ediyoruz. Hesaplı ve akılcı yazlık prensibiyle yıllardır bu segmentte öne çıkan firmalardan olmayı sürdüren EZZA ile, uygun fiyat ve lüksü, kalite ile bir arada sunarak müşterilerimizin akılcı yatırım yapmalarını sağlıyoruz. Bodrum’un iç kısımları artık ne yazık ki çok kalabalık... Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinin de buraya yatırım kararı vermesiyle, Boğaziçi bölgesi Bodrum’un yeni cazibe merkezi haline gelmiştir.’’

Ezza Şirketler Grubu; gayrimenkul ve inşaat alanında uzmanlaşmış birden fazla şirketin ortaklığı ile ortaya çıkmış olup; Ezza markası ile projelerini hayata geçirmektedir.

Ek olarak Volkan Selçuk, evlerin dış görünüşüne olduğu kadar iç görüşüne de önem vererek, rahat bir şekilde yaşam imkânı sunduklarını belirtti. Türkiye’deki yazlık fiyatlarının artışı ve kişilerin riviera bölgesine göçmesiyle beraber, yazlık fiyatlarındaki inanılmaz artışa bir nebze son verdiğini belirten Selçuk, kişilerin daha ulaşılabilir fiyatlarla yazlık alma ihtiyacını karşıladıklarını iletti.

Eşsiz Manzara Ezza Panorama Bodrum’da

Yatırımcıların Gözü Panorama Bodrum’da!

Bodrum’da satılık yazlık arayanlar için sayısız avantaja sahip Panorama Bodrum projesi 2021 sonunda hayata geçiyor. Bodrum’un doğa harikası, denizin iç kesimlere uzanmasıyla oluşan Boğaziçi lagünü manzaralı yazlıklar çok yakında yeni sahipleriyle buluşacak.

Kalabalık şehirlerin stresinden kaçmak, sağlık açısından güvenli bir yerde tatili geçirmek son yıllarda herkes için önemli hale geldi. Sürekli konaklanabilecek ve iyi imkânlara sahip yazlıklar uzun süre ilk tercih olacak gibi görünüyor. Panorama Bodrum bu ihtiyaca cevap veren ve yatırım için iyi fırsatlar sunan bir proje.

Panorama Bodrum, avantajlı bir konuma sahip. Boğaziçi bölgesi hem havalimanına hem şehir merkezine dakikalar içinde ulaşılabilecek mesafede konumlanıyor. Bu konum aynı zamanda doğayla iç içe, sakin ve denize çok yakın. Ziyaretçileri kendine hayran bırakan Boğaziçi lagününü küçük ve yeşil alanlarla örtülü tepeler çevreler. Yazlıklar bu tepelerden birinde konumlanıyor ve her yazlık panoramik bir deniz manzarasına sahip.

Eşsiz Manzara Ezza Panorama Bodrum’da

Eşsiz Manzara Panorama Bodrum’da!

Panorama Bodrum’un bulunduğu bölge birçok ender görülen kuşun göç güzergâhında bulunuyor. Burası sık tercih edilen bir kuş gözlem noktası. Yazlıkların yeni sakinleri flamingolarla komşu olacak. Denizin oval bir şekil alarak içlere uzanmasıyla oluşan lagünün ortasında yöresel mimariyi yansıtan tarihi bir taş ev bulunuyor. Her yanı çevreleyen yeşil alanlar, kuşlar ve eşsiz deniz manzarası büyülü bir ambiyans yaratıyor.

Bu eşsiz atmosferin içinde Panorama Bodrum, lüks dizayn, konfor ve doğa ile iç içe yaşamı garantileyen bir proje. 69 blok ve 276 konuttan oluşan bu kompleksin her dairesi en geniş biçimde denizi görüyor. Bahçeli, sakin ve iyi düşünülmüş yazlıklar yeni ihtiyaçlara cevap veren bir anlayışla inşa ediliyor.

Yatırımcıların yeni gözdesi Bodrum Boğaziçi bölgesi çok daha kısa zamanda gelir getiren bir bölge. Yatırımların gelirinin uzun süre beklemeden alınabileceği ve tatilcilerin yeni rotası olan bu bölgede Panorama Bodrum imza işlerden biri olma yolunda. 1850’den fazla yaşam alanı inşa etmiş olan Ezza Şirketler Grubu, şimdi bu deneyimini Bodrum’a yeni bir değer katmak için kullanıyor.

İlandır.

 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler