Enes Batur gerçekten Danla Bilic'e aşık mı?

Youtuber'lar arasında en fenomen isimlerden Enes Batur ile Danla Bilic arasında enteresan şeyler oluyor. Batur "Danla Bilic'i sevmiyorum" deyince Bilic de "Onda reddedilmiş sendromu var" demiş. Enes Batur gerçekten Danla Bilic'e aşık olabilir mi?

Enes Batur gerçekten Danla Bilic'e aşık mı?

Birlikte bir videoları bile var

Youtube'un hayatımıza kattığı en büyük fenomenleri saymaya kalksak hemen ilk sıralarda Enes Batur ve Danla Bilic'in adını rahatlıkla verebiliriz. Adlarını duyuran, 'Influencer'lık kavramını hayatımıza katan, Youtuber'lığın ne demek olduğunu bizlerle tanıştıran iki isim ikisi de. Batur ve Bilic'in geçmişte, hatta tam tarih verelim Ocak 2018'de birlikte çektikleri bir video bile var. Yani onlar sadece fenomen değil aynı zamanda birbirlerini de tanıyan iki isim.

 

 

"Onda reddedilmişlik sendromu var"

Fakat bu ikili arasında enteresan şeyler oluyor tabii. Enes Batur'un "Danla Bilic'i sevmiyorum" tweet'lerinden sonra haliyle Danla Bilic'e bu soru sorulmuş. "Ya işte o da öyle" gibisinden bir cevap vereceğini zannettiğimiz Bilic, herkesi şaşırtacak şu açıklamayı yapmış: "Enes Batur'da reddedilmişlik sendromu var. Reddedilen her erkek bu psikolojiye giriyor. Enes yıllardır benim tarafımdan reddedilmiş bir erkek ve benden hoşlanıyor..." Enes Batur da bunun üzerine Danla Bilic'i ti'ye alarak "Sarhoşken bile adım ağzında bence sen bana aşıksın" diye bir tweet atmış.

 

 

Reddedilen erkeklerin psikolojisi...

Bir anda tabii sosyal medya karıştı bu karşılıklı laflardan sonra. Danla Bilic'le tekrar 'reddedilen erkek psikolojisi'ni hatırlayanlar ona destek verdi, "Danla neden bu kadar kendini önemsiyor?" diyen de. Enes Batur gerçekten Danla Bilic'e aşık mı, bunu bilemiyoruz haliyle. Ancak Bilic'in söylediği lafa uygun hareket ediyor Batur. Bir erkek, düzenli aralıklarla bir kadından hoşlanmadığını söylüyorsa, bu mesaiyi harcıyorsa aslında o kadar da sevmiyor değildir çünkü. Sadece kadın-erkek olarak da bakmamak gerekiyor olaya. Kimi ağzınıza doluyorsanız ve "Hoşlanmıyorum, sevmiyorum" diyorsanız ısrarla, siz aslında o kişiye gizliden gizliye bir sevgi hatta hayranlık bile besliyor olabilirsiniz. Danla Bilic evet her zamanki gibi net açıklamalar yapıyor ve megalomanlık pozisyonuna düşecek kadar konuya kendince bir açıklık getiriyor. Ancak değindiği noktaya doğru bir parmak basma ihtimalinin hiç de azımsanmayacak kadar çok olduğunu düşünüyorum. Reddedilen erkekler gerçekten de takıntılı davranışlar sergileyebiliyor çünkü...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

 

Bu makaleye ifade bırak