Geri Dön
RamazanBayburt İmsakiye 2021: Bayburt İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Bayburt İmsakiye 2021: Bayburt İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş olan Şehri Ramazan'ı coşkuyla karşıladık. Bayburt'taki yurttaşlar 2021 Bayburt İmsakiyesini yoğun şekilde araştırılırken sahur ve iftar saatlerini merak ediyor. Öte yandan ' Bayburt'ta imsak ezanı saat kaçta okunuyor, oruç ne zaman açılıyor?' sorusu da sıklıkla yöneltiliyor. İşte detaylı bilgiler...

Bayburt İmsakiye 2021: Bayburt İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Gönüllerin baş tacı, müminlerin yoldaşı olan Ramazan ayı geldi. Oruçlar tutulacak, sabır ve paylaşmanın önemi bir kez daha bu mübarek ayda anlaşılacak. Her Ramazan olduğu gibi sahur ve iftar vakitleri il il araştırılıyor. Bayburt'ta yaşayan Müslümanlar sahur vakti (imsak) ve ilçe iftar saatlerini sorguluyor. 


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Bayburt ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Bayburt İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Bayburt İlçeleri: Aydıntepe, Demirözü

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler