Geri Dön
RamazanBilecik İmsakiye 2021: Bilecik İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Bilecik İmsakiye 2021: Bilecik İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Allah'ın bize bahşettiği sayısız nimet için şükretmemize vesile olan Ramazan ayı başladı. Sabır ayı olan bu mübarek ay için heyecan had safhada... Bilecik'te yaşayan müminler de bu ilin sahur ve iftar vaktini sık sık sorguluyor. Bilecik'de imsak ezanı saat kaçta okunuyor, oruç ne zaman açılıyor?

Bilecik İmsakiye 2021: Bilecik İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Mübarek Ramazan ayı geldi. Bu yıl da Ramazan ayı pandeminin gölgesi altında idrak edilecek. Bu en hayırlı ayda yine gün gün yoğun şekilde sahur vakti ve iftar saati aratılıyor.Bilecik'te yaşayanlar 2021 imsakiyesini merak ederken 'Sahur vakti ve iftar saati kaçta?' diye soruyor. İşte 2021 Bilecik imsakiyesi...


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Bilecik ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Bilecik İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Bilecik İlçeleri: Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler