Geri Dön
GündemKoronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı bugün mü, ne zaman? Gözler Bakan Koca'nın açıklamalarında...

Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı bugün mü, ne zaman? Gözler Bakan Koca'nın açıklamalarında...

Bilim Kurulu ne zaman toplanıyor? Her hafta koronavirüs salgınındaki seyri değerlendirmek ve tavsiyelerde bulunmak için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında toplanan Koronavirüs Bilim Kurulu'nun bu haftaki toplantısında aşılama takvimi ve Temmuz ayı normalleşme adımlarının gündemde olması bekleniyor.

Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı bugün mü, ne zaman? Gözler Bakan Koca'nın açıklamalarında...

Bilim Kurulu Toplantısı ile ilgili son dakika gelişmeleri. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son olarak 25 yaş üstü vatandaşların aşılamaya başlandığını duyurmuştu. Bu haftaki toplantısında yeni meslek ve yaş gruplarının açıklanması bekleniyor.

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN?

Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Koronavirüs Bilim Kurulunun saat 17.30'da Bakanlığın Bilkent Yerleşkesi'nde toplanacağı bildirildi. Açıklamada, Bakan Koca'nın, toplantının ardından saat 19.00'da basın açıklaması yapacağı kaydedildi.

Bakan Karaismailoğlu, İyidere ve İkizdere tünellerinde incelemelerde bulunduUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilerleyen günlerde tekrar Rize'ye geleceğini ve ulaşım açısından çok önemli pozisyondaki İkizdere Tüneli ve Salarha Tüneli'nin açılışını yapacağını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet