Geri Dön

18 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı... İşre Süper Loto'da düşen numaralar...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 30 milyon 550 bin 2 TL.

18 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı... İşre Süper Loto'da düşen numaralar...

Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılan Süper Loto çekilişi için haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Çekiliş Milli Piyango YouTube kanalı üzerinden ve MP TV üzerinden canlı yayınlandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 30 milyon 550 bin 2 TL. Süper Loto'da kazandıran numaralar 1 13 18 23 36 53 oldu.

SÜPER LOTO DEVRETTİ

Süper Loto sonuçları belli oldu. Haftanın son çekilişinde 6 bilen çıkmazken 5 bilen 14 kişi 19 bin 873 lira 10 kuruş kazandı.

18 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı... İşre Süper Lotoda düşen numaralar...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

TIKLA SÜPER LOTO OYNA

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi 21:30'da başlayacak.

CANLI YAYIN İZLEME KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

18 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları, canlı yayın sona erdikten sonra aşağıdaki link üzerinde yerini alacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Eşini çocuklarının gözü önünde vuran koca, 5 gün sonra teslim olduAksaray’da boşanma davası açan eşi Firdevs A.'yı (30), 5 gün önce, 3 çocuğunun gözleri önünde tabancayla vurarak yaralayan Ramazan A. (35) polise, teslim oldu. Susma hakkını kullanarak poliste ifade vermeyen Ramazan A., adliyeye sevk edildi. Vücuduna 6 mermi isabet eden Firdevs A. ise hastanede yaşam savaşı veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber