Geri Dön

18 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı... İşre Süper Loto'da düşen numaralar...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 30 milyon 550 bin 2 TL.

18 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı... İşre Süper Loto'da düşen numaralar...

Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılan Süper Loto çekilişi için haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Çekiliş Milli Piyango YouTube kanalı üzerinden ve MP TV üzerinden canlı yayınlandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 30 milyon 550 bin 2 TL. Süper Loto'da kazandıran numaralar 1 13 18 23 36 53 oldu.

SÜPER LOTO DEVRETTİ

Süper Loto sonuçları belli oldu. Haftanın son çekilişinde 6 bilen çıkmazken 5 bilen 14 kişi 19 bin 873 lira 10 kuruş kazandı.

18 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı... İşre Süper Lotoda düşen numaralar...

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

TIKLA SÜPER LOTO OYNA

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi 21:30'da başlayacak.

CANLI YAYIN İZLEME KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

18 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları, canlı yayın sona erdikten sonra aşağıdaki link üzerinde yerini alacak.

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağı yer atan kadın kameradaİstanbul Sultangazi'de Şehit Esma Çevikin babasının ikamet ettiği evin penceresine asılan Türk bayrağı, bir kadın tarafından kopartılarak yere atıldı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Baba Hüseyin Akgül, Acı bitmeden yeni bir acı yaşadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber