Geri Dön
Gündem20 milyon TL'lik iddia! Kuyumcu önüne akın ettiler

20 milyon TL'lik iddia! Kuyumcu önüne akın ettiler

Ankara'nın Keçiören ilçesinde kuyumcu İ.S. ve ortağı H.B.'nin, müşterilerin emanet ettiği altınlarla kayıplara karıştığı iddia edildi. İş yeri önünde toplananlar, kuyumcuya tepki gösterirken, polis de olayla ilgili inceleme başlattı.

Ayvalı Mahallesi'nde kuyumculuk yapan İ.S. ve H.B., iddiaya göre, pazartesi günü ortak işlettikleri dükkanı kapatıp, müşterilerinin emanet olarak bıraktığı para ve altınlarla kayıplara karıştı. Bunun üzerine altınların sahipleri, polise şikayette bulundu. Mağdur olduklarını öne sürenler, bugün de kepenkleri kapalı olan kuyumcu dükkanı önünde toplanarak, tepkilerini gösterdi.

Polis ekipleri, 20 milyon TL'lik altın ile kayıplara karıştığı iddia edilen şüphelilerden İ.S.'nin ağabeyi ile birlikte dükkana girip, inceleme yaptı. İş yerindeki evraka el koyuldu.

Şengül Bozkurt, "Geçen hafta çarşamba günü bir çeyrek almaya geldim. Bana '2 gün sonra gel al' deyip elime kağıt verdi. Dün geldim, kapatmış, gitmiş. Yıllarca alışveriş yaptığımız insanlardı. Bilezik alıyorduk, alışveriş yapıyorduk; ama böyle olacağını bilemedik. Daha önce altın bilezik vermiştim. 6-7 ay kaldı. Tekrar almıştım. Böyle değillerdi. Neden böyle oldu, anlayamadım" dedi.

20 milyon TLlik iddia Kuyumcu önüne akın ettiler

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İstanbul’da markette ilginç hırsızlık: 5 kilogramlık kavurma çaldıÇağlayan’da bir markete giren hırsız, önünde dakikalarca oyalandığı şarküteri reyonundan 5 kilogramlık kavurma çaldı. Hırsızlık anları kameralara yansırken, Kağıthane Devriye Ekipler Amirliği polisleri tarafından yakalanan ve Beyoğlu’nda da başka bir marketten kavurma çaldığını itiraf eden hırsız, adli makamlarca serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler