Geri Dön
Gündem2018 KPSS saat kaçta başlayacak? KPSS sınavı öncesi önemli uyarı!

2018 KPSS saat kaçta başlayacak? KPSS sınavı öncesi önemli uyarı!

2018 KPSS için heyecan dorukta. Sınava girecek katılımcılar KPSS'de büyük bir mücadele verecek. Peki 2018-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı saat kaçta? İşte 2018-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı ile ilgili merak edilen soruların cevapları...

2018 KPSS saat kaçta başlayacak? KPSS sınavı öncesi önemli uyarı!

2018-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavı için çok az bir zaman kala heyecan dorukta... 3 oturumda gerçekleşecek olan 2018-KPSS Lisans (Alan Bilgisi) sınavları saat kaçta başlayacak? Sınav yerleri nereden öğrenilir? İşte tüm soruların merak edilen yanıtları...

"28 Temmuz 2018 tarihinde uygulanacak olan KPSS Alan Bilgisi Sınavları 1. Oturum (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri), KPSS Alan Bilgisi Sınavları 2. Oturum (Hukuk, İktisat, Maliye) ile 29 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak olan KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. Oturum (İşletme, Muhasebe, İstatistik) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden saat 14.00’den itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

KPSS SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

2018 KPSS saat kaçta başlayacak KPSS sınavı öncesi önemli uyarı

DİKKAT!

KPSS Alan Bilgisi Sınavları 1. Oturum (Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri) için adaylar saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

KPSS Alan Bilgisi Sınavları 2. Oturum (Hukuk, İktisat, Maliye) için adaylar saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. Oturum (İşletme, Muhasebe, İstatistik) için adaylar saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI"