Geri Dön

23 Nisan’ı sanatla kutlayacaklar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı İstanbul’da kültür ve sanat etkinlikleriyle geçirmek isteyenler için çok sayıda seçenek mevcut.

23 Nisan’ı sanatla kutlayacaklar

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, ‘Çocuk Kitapları Bayramı’ düzenleniyor. Bu kapsamda çocukları sevdikleri yazarlarla ve ünlü sanatçılarla bir araya getiren söyleşiler, okumalar, imza günleri ve çeşitli atölyeler düzenlenecek. Pera Müzesi’nde ise Pera Film ‘Hayal Gücüm Benim Gücüm!’ film programını sunuyor. Müzede 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamındaki tüm etkinlikler ücretsiz gerçekleştiriliyor.

Sakıp Sabancı Müzesi, ritim eğitmeni Hakan Musluoğlu rehberliğinde gerçekleştirilecek ‘Ritim Atölyesi’ne ev sahipliği yapıyor. Atölyede, aynı zamanda katılımcıların eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir ortam sağlanıyor.

23 Nisan’ı sanatla kutlayacaklar

Bu yıl beşinci kez gerçekleşen İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali ise 23 Nisan’da da sürüyor. 23 Mayıs’e dek sürecek bienal ‘Şimdi ve Burada!’ konseptiyle düzenleniyor. Bienal kapsamında 7 bin öğrencinin resim, heykel, enstalasyon, fotoğraf, yeni medya, video, müzik ve dans performansı izleyiciyle buluşuyor.

23 Nisan’ı sanatla kutlayacaklar

Koronavirüs kurallarını ihlal eden gece kulübüne baskınKonak ilçesinde devriye görevi sırasında bir gece kulübünden ses geldiğini tespit eden ekipler, 23 kişiye sosyal mesafe ve sokağa çıkma yasağını ihlalden 144 bin 900 lira ceza kesti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet