Geri Dön

Günlük koronavirüs tablosu: 29 Kasım korona son durum nedir? İşte, günlük koronavirüs vaka sayısı, ölü sayısı...

Sağlık Bakanlığı günlük koronavirüs tablosuyla vaka oranları, vefat, ağır hasta ve test sayısı gibi detayları vatandaşla paylaşıyor. Toplam oranların da yer aldığı covid-19 hasta tablosunda iyileşenlerin sayısına ulaşmak da mümkün. Peki, 29 Kasım koronavirüs tablosu belli oldu!

Günlük koronavirüs tablosu: 29 Kasım korona son durum nedir? İşte, günlük koronavirüs vaka sayısı, ölü sayısı...

Fahrettin Koca'nın sosyal medya üzerinden temizlik, maske ve mesafe uyarıları sürüyor. Ülkede ise toplam vaka sayısı 487.912'ye geldi. İçişleri Bakanlığı tarafından alınan koronavirüs önlemleri ile artan vakalar ve ölüm oranlarının da önüne geçilmeye çalışılıyor. Mart ayından bu yana devam eden koronavirüs pandemisi birçok insanı etkilemeye devam ediyor. İşte, günlük korona vaka sayısı ile ölüm oranı...

KORONAVİRÜS TABLOSUSON DURUM

Sağlık Bakanlığı tarafından erişime sunulan korona vaka sayısı, ölü sayısı, ağır hasta oranı gibi detayları içeren koronavirüs tablosu, 29 Kasım Pazar günü için belli oldu. Buna göre 29.281 yeni vaka tespit edildi ve 185 kişi hayatını kaybetti. Günlük tabloyu değerlendiren Bakan Koca, ''Bugün 6.439 yeni hastamız var. Ağır hasta sayısı artmaya devam ediyor. Bu yükü başarıyla göğüsleyen sağlık çalışanlarımıza destek olun. Tedbirlere daha sıkı uyarak mücadeleye güç katın.'' şeklinde paylaşımda bulundu. 

Günlük koronavirüs tablosu: 29 Kasım korona son durum nedir İşte, günlük koronavirüs vaka sayısı, ölü sayısı...

Sağlık Bakanlığı Türkiye Covid-19 Hasta Tablosu...

Düzce'de pikap şarampole devrildiDüzce'de pikabın şarampole devrilmesi sonucu 2'si çocuk, 6 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet