Geri Dön

Süper Loto çekiliş sonuçları ekranı için TIKLA! İşte 4 Ağustos Süper Loto sonuç ekranı...

Süper Loto’nun yeni çekilişi gerçekleştirildi. Süper Loto oynayanlar çekilişte kazanan numaraları merak ediyorlar. 4 Ağustos 2020 Süper Loto çekilişinde kazanan numaralar 19-32-37-41-54-17 oldu.

Süper Loto çekiliş sonuçları ekranı için TIKLA! İşte 4 Ağustos Süper Loto sonuç ekranı...

2 Ağustos Pazar günü Sisal Şans, Süper Loto’nun ilk çekilişi gerçekleştirildi. 4 Ağustos tarihinde ise Süper Loto'nun yeni çekilişi yapıldı. İlk çekilişte 25,5 Milyon TL ikramiye devretti.İşte 4 Ağustos Süper Loto kazanan numaraları...

SÜPER LOTO KAZANAN NUMARALARI

Süper Loto 4 Ağustos çekilişinde kazanan numaralar 19-32-37-41-54-17 oldu. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. 

 

Uzaklaştırma kararı aldıran eşini evde sevgilisiyle basınca dehşet saçtı!Bursa'da, Reşat Ç. 2 gün önce hakkında uzaklaştırma kararı aldıran eşi Işıl Ç.'yi evlerinin yatak odasında O.S. isimli bir erkekle yakaladı. Eşini cam parçasıyla yüzünden yaralayıp, O.S.'yi darbeden Reşat Ç., boğazına bıçak dayayarak intihar teşebbüsünde bulundu. Koca, polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirilip, gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber