Geri Dön

SON DAKİKA || 4 Aralık koronavirüs tablosu bugünkü vaka sayısı ve ölü sayısı açıklandı! Türkiye koronavirüs tablosunda son durum nedir?

Koronavirüs tablosu son dakika gelişmeleri gündemde vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Koronavirs tablosunda; vaka, ölü, test ve iyileşen hasta sayısı olmak üzere çeşitli detaylar yer alıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 4 Aralık korona tablosunu paylaştı. Peki 4 Aralık Türkiye koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı kaç oldu?

SON DAKİKA || 4 Aralık koronavirüs tablosu bugünkü vaka sayısı ve ölü sayısı açıklandı! Türkiye koronavirüs tablosunda son durum nedir?

Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı ile ilgili bilgiler günlük olarak paylaşılıyor. Türkiye'de ilk defa mart ayında görülen koronavirüs ile ilgili bilgiler vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Koronavirüs tablosunda çeşitli ayrıntılar yer alıyor. Peki 4 Aralık bugünkü Türkiye koronavirüs tablosunda son durum nedir?

4 ARALIK KORONAVİRÜS TABLOSUNDA SON DURUM NEDİR?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından şu bilgileri paylaştı;

"Bugün tespit edilen 6.903 yeni hasta var. Ağır hasta sayısı da aktif hasta sayısı da artmaya devam ediyor. Bugünlerde en büyük bulaşma ortamı kapalı ve kalabalık mekanlar. Kapalı ortamlarda kalabalık içinde bulunmayın. Kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun. http://covid19.saglik.gov.tr"

SON DAKİKA || 4 Aralık koronavirüs tablosu bugünkü vaka sayısı ve ölü sayısı açıklandı Türkiye koronavirüs tablosunda son durum nedir

 

Yağ aldırma ameliyatı sonrası hayatını kaybeden kadının çocukları konuştuİstanbul Ataşehir'de 3 buçuk yıl önce özel bir estetik merkezinde yağ aldırma ameliyatı geçiren Aynur Çolakoğlu operasyondan kısa bir süre sonra hayatını kaybetmişti. Mahkeme sonucunda hatalı bulunan doktorun cezası istinaf mahkemesine taşındı. Ailesi yaşanan olayla ilgili konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet