Geri Dön

464 Alan Kodu Nerenin? 0464 Telefon Kodu Nereye Ait?

Şehirlerin alan kodlarını öğrenerek amacınıza uygun şekilde arama gerçekleştirebilirsiniz. Karışıklığın önlenmesi ve ayrıca bilinmeyen numaraların anlaşılabilmesi için her şehrin bir alan kodu bulunmaktadır. Peki, 464 alan kodu nerenin? 0464 telefon kodu nereye ait? İşte bu alan kodu hakkında detaylar.

464 Alan Kodu Nerenin? 0464 Telefon Kodu Nereye Ait?

Telefon üzerinden yapılan iletişim noktasında şehirlerin farklı alan kodları bulunur. Türkiye'deki 81 ilin birbirinden bağımsız alan kodları yer almaktadır. Bu kodlardan biri olarak 0464 alan kodunun nereye ait olduğunu öğrenebilir ve değişik amaçlar doğrultusunda değerlendirebilirsiniz.

464 Nerenin Alan Kodu?

Pek çok kişi tarafından 464 alan kodunun nereye ait olduğu merak ediliyor. Özellikle interneti araştırılan alan kodlarından biri olduğunu söylemek mümkündür. Eğer telefonunuza çağrı olarak 0464 geliyorsa bunun Rize’den olduğunu anlayabilirsiniz. Karadeniz bölgesinin en özel şehirleri arasında yer alan Rize, 464 alan koduna sahiptir.

Bu alan kodu ile beraber Rize merkez ve farklı ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Rize'den gelecek bilinmeyen numaraları da bu şekilde kolayca anlamanız mümkün. Farklı amaçlar doğrultusunda Rize şehrinin alan kodunu kullanabilirsiniz.

 

 

 

Bursa'da kullanılmayan 2 evde çıkan yangın söndürüldüBursa'nın Gemlik ilçesinde kullanılmayan 2 müstakil evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.Alınan bilgiye göre, Yeni Mahalle Kumla Yokuşu'nda boş olan 2 müstakil evde henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.Bölgedeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. 6 itfaiye aracının müdahale ettiği yangın yaklaşık 1 saatte söndürüldü.Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet