Geri Dön

502 Nerenin Telefon Kodu? +502 Hangi Ülkeye Ait?

Her ülkeye ait telefon kodu bulunmaktadır. Özellikle uluslararası ülkelerin birbirleri ile haberleşmeyi sağlayabilmesi açısından telefon kodu belirlenmiştir. Uluslararası çağrı telefon kodlarından biri olan 502 telefon kodu yurt dışına ait bir telefon kodudur. 502 telefon kodunun nereye ait olduğunu hiç düşündünüz mü? İşte 502 telefon koduna ait tüm detaylı bilgiler.

502 Nerenin Telefon Kodu? +502 Hangi Ülkeye Ait?

502 telefon kodu yurt dışına ait bir telefon kodudur. Ülkemizde 502 sayılı bir telefon kodu bulunmamaktadır. Dolayısıyla yurt dışına ait olan bu telefon Guatemala ülkesinin telefon kodudur. Bu kod sayesinde ülkeler birbirleri ile haberleşir ve iletişim kurabilirler.

502 Nerenin Alan Kodu?

502 telefon kodu Guatemala ülkesine ait bir telefon kodudur. 502 ile arandıysanız yurt dışı tarafından arandığınıza kesin olarak emin olabilirsiniz. 

+502 telefon kodu Orta Amerika ülkesi olan Guatemala ülkesine bağlı bir telefon kodudur. Her ülkeye ait bir telefon kodu verilmiştir. Guatemala ülkesine de +502 telefon kodu belirlenmiştir. Guatemala yaklaşık 18 milyon nüfusu bulunan bir ülkedir. Ülkenin başkenti de yine Guatemala adında bir şehirdir. Uzaklaştırma kararı aldıran eşini evde sevgilisiyle basınca dehşet saçtı!Bursa'da, Reşat Ç. 2 gün önce hakkında uzaklaştırma kararı aldıran eşi Işıl Ç.'yi evlerinin yatak odasında O.S. isimli bir erkekle yakaladı. Eşini cam parçasıyla yüzünden yaralayıp, O.S.'yi darbeden Reşat Ç., boğazına bıçak dayayarak intihar teşebbüsünde bulundu. Koca, polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirilip, gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber