Geri Dön

6 Mayıs Sayısal Loto canlı çekiliş sonuçları yayınlandı - 1320. hafta Sayısal Loto sonucu hızlı sorgulama sayfası

Merakla beklenen 6 Mayıs Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Her Çarşamba ve Cumartesi günleri Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen ve zenginlik hayaliyle yurdumuzun dört bir yanındaki on binlerce vatandaşımızın oynadığı Sayısal Loto çekilişinde şanslı numaralar belli oldu. Peki 1320. hafta Sayısal Loto çekilişi sonuçlarında hangi şanslı numaralar kazandırdı?

6 Mayıs Sayısal Loto canlı çekiliş sonuçları yayınlandı - 1320. hafta Sayısal Loto sonucu hızlı sorgulama sayfası

Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen Sayısal Loto'da günün heyecanı sona erdi. Sayısal Loto oynayan vatandaşlar, çekiliş sonuçlarını öğrenmek için arayışa geçti. Peki bu haftanın kazandıran numaraları hangileri oldu ve büyük ikramiye hangi ile çıktı? İşte 6 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonuçları ile ilgili tüm ayrıntılar ve 1320. hafta Sayısal Loto çekiliş sonuç sorgulama ekranı...

6 MAYIS SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 

5, 15, 17, 26, 31, 34  

6 Mayıs Sayısal Loto canlı çekiliş sonuçları yayınlandı - 1320. hafta Sayısal Loto sonucu hızlı sorgulama sayfasıSAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Şans oyunları sevenlerin en çok oynadıkları oyunlardan olan ve milyonlarca insana umut olan Sayısal Loto milyon liralar dağıtıyor. Büyük ikramiye hayali ile kupon dolduranlar Sayısal Loto sonuçları, Sayısal Loto çekiliş, Sayısal Loto tahminleri ve Sayısal Loto ne zaman çekiliyor gibi soruları merak ediyor. İşte Sayısal Loto ve soruların cevapları… Sayısal Loto nedir ve sayısal Loto nasıl oynanır şans oyunu severlerin en çok merak ettiği soruların başında geliyor. Sayisal Loto sonuclari, Sayisal Loto tahminleri, Sayisal Loto ne zaman çekiliyor, Sayisal Loto çekiliş, Sayısal Loto nasıl oynanıyor, Sayısal Loto sonuçları ve Sayisal Loto en çıkan rakamlar gibi konuları sizler için mercek altına alıyoruz.

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto 49 rakam içinde 6 rakam çekilmesi ile oynanan şans oyunudur. EN az 3 rakamın bilinmesi ile ikramiye kazanma hakkı elde edilen şan oyununda 4, 5 ve 6 rakam kombinasyonu bilemeye göre ikramiye oranı artmaktadır. 

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber