Geri Dön
Gündem75 parça altın çalan 6 kişi kıskıvrak yakalandı

75 parça altın çalan 6 kişi kıskıvrak yakalandı

Ankara'da 3 farklı evin kapısını kırmak suretiyle piyasa fiyatı 150 bin TL olan 75 parça ziynet çalan 5'i kadın 6 hırsızlık şüphelisi Kayseri'de polis tarafından yakalandı.

75 parça altın çalan 6 kişi kıskıvrak yakalandı

Kayseri Hırsızlık Büro Amirliğine bağlı ekiplerin Ankara yolu üzerinde oluşturduğu uygulama noktasında M.T.'ye ait aracı durdurdu. Şüphe üzerine araçta bulunan 5'i kadın 6 kişinin üst araması yapıldı. Kadınların üzerinde çok sayıda ziynet eşyası bulundu. Yapılan araştırmada şüphelilerin Ankara'dan önceki gün kapıyı kırarak girdikleri 3 evden ziynet eşyaları çaldığı ortaya çıktı. Piyasa değeri 150 bin TL olan 75 parça altına polis el koydu.

Şüpheliler S.T. (20), N.G. (35), A.B. (37), İ.P. (26), N.A. (24) ve M.T. (40) polis tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin yapılan GBT sorgularında N.G.'nin 3, S.T.'nin ise 1 hırsızlık suçlarından arandığı tespit edildi. Yakalanan şüpheliler Ankara Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerine teslim edilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Asgari ücret maratonu yarın başlıyor! Pazarlık öncesi 3 işçi sendikasından ortak açıklamaMilyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret zammı pazarlığı için süreç yarın başlıyor. Pazarlık öncesi 3 işçi sendikasından ortak açıklama geldi. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Prof.Dr. Sefer Şener, "Yapılan açıklamada, günümüzün ekonomik ve sosyal şartlarına uygun olarak işçi ücretlerinin belirlenmesi kast ediliyor. İşverenler de bunu söylüyor. Devlet tarafında da aynı kararlılığı görüyoruz." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler