Geri Dön
GündemAdana, eli sopalı teyzesini kaybetti!

Adana, eli sopalı teyzesini kaybetti!

Adana’da caddelerde dolaşırken vatandaşlara sataşması nedeniyle ‘eli sopalı teyze’ olarak tanınan, özellikle gençler tarafından çok sevilen Meryem (93) isimli kadın, yaşamını yitirdi.

Adana, eli sopalı teyzesini kaybetti!

Eşi ve çocuklarını kaybettikten sonra akli dengesinin bozulduğu iddia edilen emekli İngilizce öğretmeni Meryem isimli yaşlı kadın, 30 yılı aşkın süredir Seyhan ilçesindeki Bülent Angın Caddesi ile Gazipaşa Bulvarı’nda dolaştı. Ağzından sigara düşürmeyen kadın, elindeki sopa ile gençlere hafif sopa darbesi vurması nedeniyle ‘eli sopalı teyze’ olarak anıldı. 'Meryem teyze' adı ile sosyal medya hesapları açıldı.

Bir süredir ortada görünmeyen yaşlı kadının, önceki gün yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle hayatını kaybettiği belirtildi. Meryem teyze, Kabasakal Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

 

 

 

Havalimanlarında unutulan eşyalar satışa çıkarıldıİstanbul, Sabiha Gökçen ve Antalya Havalimanları'nda unutulan eşya ve valizler ile çeşitli sebeplerle gümrüğe takılan eşyalar satışa çıkarıldı. Utulan eşyalar piyasa değerinin altında alıcı buluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet