Geri Dön

Son dakika... Adana'da evde çıkan yangın, çevredeki binalara da sıçradı

Gelen son dakika haberine göre; Adana'nın İmamoğlu ilçesinde bir evde çıkan yangın, rüzgarın etkisiyle çevredeki binalara sıçradı. Yakındaki akaryakıt istasyonu önlem amacıyla boşaltılırken, 2 binaya sıçrayan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Son dakika... Adana'da evde çıkan yangın, çevredeki binalara da sıçradı

Adana Merkez İmamoğlu ilçesi Adalet Mahallesi'ndeki bir evde yangın çıktı. Mahallelinin ihbarı üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Rüzgarın etkisiyle alevler çevredeki 2 binaya daha sıçradı.

Yangın çıkan eve 50 metre mesafedeki akaryakıt istasyonu ise önlem amacıyla boşaltıldı. 

KONTROL ALTINA ALINDI

Adana'nın İmamoğlu ilçesinde, bir evde çıkan ve rüzgarın etkisiyle çevredeki 2 binaya sıçrayan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı. 1 ev kullanılamaz hale geldi, 2 evde ise hasar oluştu. 

Son dakika... Adanada evde çıkan yangın, çevredeki binalara da sıçradı

Türkiye'nin şehitlerine son görev! Ankara'da devlet töreniTürkiye, Bitlis'ten gelen haber ile kahroldu. Bingöl'den kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğradığı olayda 11 askerimiz şehit oldu. Elazığ'daki 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş da şehit oldu. Bitlis şehitleri için Ankara'da bir devlet töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Erdoğan törenin sonunda yaptığı konuşmada, "Korgeneral Osman Erbaş komutanımız komutanlığın ötesinde tevazuyla gerçekten duruşuyla çok çok farklı mütevazı bir insandı. Yanındaki yine kardeşlerimle beraber çıktıkları bir yolculuk esnasında meydana gelen bu elim kaza ile emaneti sahibine teslim ettiler." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet