Geri Dön
GündemAnkara'da temeli kayan apartmanda yıkım çalışmasına ara verildi

Ankara'da temeli kayan apartmanda yıkım çalışmasına ara verildi

Ankara'da inşaat çalışması nedeniyle 8 katlı Açelya Apartmanı'nın temelinde kayma oluşması sonucu tahliye edilmişti. Kontrollü yıkımına başlanan apartmanın çatısı büyük bir gürültüyle çöktü. Düşen beton parçaları iş makinesinin hidrolik borularını patlatmasından dolayı çalışmalara ara verildi.

Ankara'da temeli kayan apartmanda yıkım çalışmasına ara verildi

Ankara’nın Çankaya ilçesinde, temeli kaydığı için yıkım çalışmalarına devam edilen Açelya Apartmanı'nın çatısı gürültüyle çöktü. Binanın giriş kısmında süren yıkım çalışmasının ilerlemesi nedeniyle çatının yıkıldığı belirtildi.

Açelya Apartmanının yıkımı sırasında binadan kopan bir parça da iş makinasının üzerine düştü. Düşen beton parçasının iş makinesinin hidrolik borusunu patlattığı belirtilirken, yıkım çalışmasına sabah saatlerine kadar ara verildi.

Ankarada temeli kayan apartmanda yıkım çalışmasına ara verildi

 Öte yandan, lazerle yapılan ölçümde apartmanın yaklaşık 30 santim kaydığı belirtildi.

 

MSB paylaştı! SİHA'lar vurdu, sayı 70'e yükseldiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe operasyonları kapsamında 2 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Teröristinlerin SİHA'lar tarafından etkisiz hale getirildiği bildirildi. İşte haberin ayrıntıları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet