Geri Dön

AÖF ertelendi mi? AÖF sınavı iptal oldu mu?

Corona virüsü nedeniyle teker teker sınavlar iptal oluyor. Vaka sayısı gün geçtikçe artarken yakşalan AÖF sınavlarıyla ilgili öğrenciler bilgi almaya çalışıyor. Bu nedenle de AÖF ertelendi mi? AÖF sınavı iptal oldu mu? sorusu gündemde...

AÖF ertelendi mi? AÖF sınavı iptal oldu mu?

Açıköğretim Fakültesi sınavları 18-19 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. Fakat corona virüsü nedeniyle sınavların iptal olma durumu söz konusu... Binlerce AÖF öğrencisi konu hakkında bilgi almaya çalışırken sıklıkla AÖF ertelendi mi? AÖF sınavı iptal oldu mu? sorusunu yöneltiyor.

AÖF SINAVI ERTELENDİ Mİ?

AÖF sınavının ertelenip ertelenmediğine dair Anadolu Üniversitesi'nden yapılan bir açıklama henüz yok. Sınavlar herhangi bir gelişme olmazsa 18-19 Nisan'da gerçekleşecek. 

AÖF'TEN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak www.anadolu.edu.tr/acikogretim ve Üniversitemizin doğrulanmış resmi sosyal medya hesapları ile Açıköğretim Sistemimizin doğrulanmış resmi sosyal medya hesaplarından süreci güncel olarak takip etmeniz gerekmektedir.

Ayrıca www.anadolu.edu.tr ve Üniversitemizin doğrulanmış resmi sosyal medya hesapları ile Açıköğretim Sistemimizin doğrulanmış resmi sosyal medya hesaplarımızın dışında yapılan açıklamaları lütfen dikkate almayınız.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Düzce'de pikap şarampole devrildiDüzce'de pikabın şarampole devrilmesi sonucu 2'si çocuk, 6 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet