Geri Dön
GündemAÖF sınav tarihleri 2021 Bahar Dönemi takvimi | AÖF sınavları ne zaman yapılacak?

AÖF sınav tarihleri 2021 Bahar Dönemi takvimi | AÖF sınavları ne zaman yapılacak?

AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri belirlendi. Öğrenciler ise sınav hazırlıklarına başladı. 2020-2021 Eğitim Yılının Bahar Dönemi için geri sayım başladı. Peki AÖF sınavları ne zaman yapılacak? AÖF sınavları online mı, yüz yüze mi uygulanacak?

AÖF sınav tarihleri 2021 Bahar Dönemi takvimi | AÖF sınavları ne zaman yapılacak?

2020-2021 Eğitim yılının AÖF Güz Dönemi sınavları tamamlandı. Ardından AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri araştırılmaya başladı. AÖF 2021 sınav takvimine haberimizde yer verdik. Peki AÖF sınavları ne zaman uygulanacak? İşte Bahar Dönemi'ne ait AÖF sınav tarihleri...2020-2021 Eğitim yılının AÖF Güz Dönemi sınavları tamamlandı. Ardından AÖF Bahar Dönemi sınav tarihleri araştırılmaya başladı. AÖF 2021 sınav takvimine haberimizde yer verdik. Peki AÖF sınavları ne zaman uygulanacak? İşte Bahar Dönemi'ne ait AÖF sınav tarihleri...

 AÖF SINAV TARİHLERİ 2021 BAHAR DÖNEMİ

Bahar Dönemi Ara Sınavı 10 - 11 Nisan 2021
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 29 - 30 Mayıs 2021
Yaz Okulu Sınavı 08 Ağustos 2021

tarihlerinde uygulanacak.

SINAV MERKEZİ TERCİHİ SON TARİHLERİ

Bahar Dönemi Dönem Sonu 19 Nisan 2021: Söz konusu tarihe kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına ilgili sınav merkezinde girebilir.

Yaz Okulu Sınavı 09 Temmuz 2021: Söz konusu tarihe kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, yaz okulu sınavına ilgili sınav merkezinde girebilir.

AÖF SINAVLARI ONLİNE MI, YÜZ YÜZE Mİ?

AÖF Güz Dönemi sınavlarını koronavirüs salgınından dolayı online olarak tamamladı. AÖF Bahar Dönemi sınavlarına yönelik henüz resmi bir açıklama gelmedi. Konuya ilişkin duyuru yapıldığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet