Geri Dön

AÖF sonuçları 2020 sorgulama ekranı açıldı mı? AÖF öğrencileri sonuçlar için telaşlanıyor

Günlerdir AÖF sonuçları için heyecan dinmiyor. 12-13-14 Aralık 2020 - 19-20-21 Aralık 2020 tarihlerinde uygulanan AÖF sınavları ardından sonuç tarihi belirlendi mi? Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF sonuçları 2020 sorgulama ekranını ne zaman erişime açacak?

AÖF sonuçları 2020 sorgulama ekranı açıldı mı? AÖF öğrencileri sonuçlar için telaşlanıyor

2020-2021 Eğitim yılının Güz Dönemi ara sınavları tamamlandı. Şimdilerde AÖF sonuçları için heyecan başladı. Sonuçların ne zaman açıklanacağını öğrenmek isteyen öğrenciler, AÖF sonuçları ne zaman açıklanır, neden açıklanmadı arayışını yapıyor. Aynı zamanda AÖF'ün resmi Twitter adresi üzerinden "Değerli öğrencilerimiz, Açıköğretim sistemi sınav sonuçları, sınavlarla ilgili süreçler tamamlandıktan sonra açıklanacaktır. Sağlıklı günler dileriz." paylaşımı yapıldı.

AÖF SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI NE ZAMAN AÇILIR?

AÖF sonuçları henüz açıklanmadı. AÖF sonuçları sorgulama ekranı öğrencilerin erişimine açıldığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

ABD'de sahile yaklaşan köpek balığı sürüsü böyle görüntülendiABD'de Singer Island sahiline yakın mesafede toplanan onlarca siyah uçlu resif köpek balığı görenleri korkuttu. Sahile yaklaşan onlarca köpek balığı sürüsü drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet