Geri Dön
GündemAÖL sitesine neden giriş yapılamıyor? The service is unavailable ne demek?

AÖL sitesine neden giriş yapılamıyor? The service is unavailable ne demek?

AÖL 1. dönem sınavlarının online ortam üzerinden gerçekleştirileceğinin duyurulmasının ardından bu sabah saat 09:30'da sınavların başlayacağı duyurulmuştu. Sabah saatlerinde AÖL resmi sitesine girmeye çalışan adaylar The service is unavailable ekranı ile karşılaştı. Peki The service is unavailable ne demek?

AÖL sitesine neden giriş yapılamıyor? The service is unavailable ne demek?

AÖL sınavları bugün sabah 09:30'da başladı. Siteye erişim sağlamak isteyen adaylar The service is unavailable ekranı ile karşılaştı. 1 Mart saat 23:59'a kadar devam edecek olan sınavların ilk gününde yaşanan yoğunluk nedeniyle siteye erişim sağlanamıyor. Peki The service is unavailable ne demek?

THE SERVİCE İS UNAVAİLLABLE NE DEMEK?

The service is unavailable hatası kullanıcıya erişmeye çalıştığı internet sitesinin yer aldığı sunucunun geçici olarak mevcut olmadığını göstermektedir. Sitede yaşanan yoğunluk nedeniyle şu an siteye erişim sağlanamıyor. MEB'den konuya dair henüz bir açıklama yapılmadı.

İstanbul'da bir kadın boğazından bıçaklanarak öldürüldüİstanbul Esenler'de akşam saatlerinde bir kadın, Mahmutbey Yolu üzerinde bulunan yeşillik alanda boğazından bıçaklandı. Aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan kadın yere yığılırken, olayı gerçekleştiren kişi ya da kişiler ise olay yerinden kaçtı. Kendi imkanlarınla cadde kenarına kadar gelerek yardım isteyen kadın kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayı gerçekleştirenleri yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet