Geri Dön

Arazi araçlarıyla plaja girip, şezlong ve güneşlikleri kırdılar

Antalya'nın Demre ilçesinde gece yarısı araç girişinin yasak olduğu plaja arazi aracıyla giren kimliği belirsiz kişiler, plajda bulunan malzemeleri kırdı.

Arazi araçlarıyla plaja girip, şezlong ve güneşlikleri kırdılar

Olay, AntalyaDemre'nin ince kumlarıyla ünlü Sülüklü Plajı'nda meydana geldi. Saat 01.00'den sonra işletmelerin kapanmasının ardından, kimliği belirsiz kişi veya kişiler arazi araçları ile plaja girdi. Plajda tur atan kişiler, Volkan Kocakaya’nın işlettiği kafeye ait şezlong ve güneşlik gibi malzemeleri kırdı. Malzemelerin çoğu kullanılmaz hale geldi.

İşletme sahibi Volkan Kocakaya, "Gece 01.00'den sonra eve gittim. Sabah geldim. Her yer savaş alanına dönmüş. Sahildeki plaj malzemelerimin büyük bölümü, sahilde tur atan arazi araçları tarafından paramparça edilmiş. Benim hiç kimseyle sorunum yok. Bu kendini bilmezlerin işi" dedi.

Polisle çatışmaya girip kaçan şahıs yakalandıKonya'da kendisini gözaltına almaya gelen polis ile girdiği çatışmada yara almadan yakalanan Hamza T. (23), adliyeye sevk edildi. Poliste 35 suçtan kaydı bulunan Hamza T.'nin salı günü sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için polis tarafından durdurulmak istendiği ancak ekip otosuna ateş edip, kaçtığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet