Geri Dön
GündemAUZEF sınav yerleri açıklandı mı, sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

AUZEF sınav yerleri açıklandı mı, sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

AUZEF yarıyıl sonu (telafi) sınavları 22-23 Ocak tarihlerinde yapılacak. Sınav yerleri hala açıklanamazken öğrenciler duyuru bekliyor ve "AUZEF sınav yerleri açıklandı mı, sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap aranıyor.

AUZEF sınav yerleri açıklandı mı, sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?

AUZEF sınav yerleri için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Bu hafta sonu sınava girecekler İstanbul Üniversitesi'nden duyuru bekliyor. Son gelişmeleri öğrenmek isteyenler "AUZEF sınav yerleri açıklandı mı, sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap aranıyor.

AUZEF SINAV YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AUZEF sınav yerleri hakkında henüz bir duyuru yapılmadı. Sınav giriş belgelerinin en geç perşembe gününe kadar açıklanması bekleniyor.

SINAV NASIL OLACAK?

İstanbul Üniversitesi'nden yapılan açıklamada "Bazı basın yayın organlarında fakültemize ait telafi sınavlarının çevrimiçi (online) olarak yapılacağı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. 2021-2022 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı telafi sınavları daha önce duyurulduğu üzere 22 - 23 Ocak 2022 tarihlerinde gözetimli olarak yüz yüze yapılacaktır. Fakültemiz ile ilgili duyurular için lütfen web sayfamız dışındaki kaynaklara itibar etmeyiniz." denildi.