Geri Dön
GündemAylin Alkutay neden öldürüldü, kimdir? Aylin Alkutay olayı nedir?

Aylin Alkutay neden öldürüldü, kimdir? Aylin Alkutay olayı nedir?

Aylin Alkutay kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Antalya'da dün akşam saatlerinde bir kadın daha cinayete kurban gitti. Peki Aylin Alkutay kimdir, kaç yaşındaydı, neden öldürüldü?

Aylin Alkutay neden öldürüldü, kimdir? Aylin Alkutay olayı nedir?

Aylin Alkutay kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Antalya'da dün akşam saatlerinde bir kadın daha cinayete kurban gitti. Eski koca Aylin Alkutay'ın ailesi ile birlikte yaşadığı evde yaşanan olayda Aylin Alkutay'ı eski eşi Mehmet Ayata canice öldürdü. Aylin Alkutay'ın iki kardeşi de olayda yaralandı.

AYLİN ALKUTAY KİMDİR, KAÇ YAŞINDAYDI NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?

Aylin Alkutay dün akşam saatlerinde Antalya Döşemealtı ilçesine bağlı Çıplaklı mahallesinde yaşandı. Toplu Konut İdaresi yerleşkesinde CY 12 blokta ailesiyle birlikte yaşayan Aylin Alkutay evde kardeşleri ve çocukları ile otururken Bursa'dan çocuklarını görmeye geldiği iddia edilen eski esi Mehmet Ayata eve geldi.

Henüz bilinmeyen bir nedenle çift arasında tartışma yaşanmaya başladı. Mehmet Ayata yanında getirdiği kuru sıkıdan bozma tabancayı eski eşi Aylim Alkutay'a ateşledi. Göğsünden yaralanan Aylin Alkutay olay yerinde hayatını kaybetti.

Aylin Alkutay'ın 2 yaşında 1 erkek ve 4 yaşında bir kız çocuğu annesi olduğu aynı zamanda Ülkü Ocakları'nda basın yayın sorumlusu olduğu öğrenildi 

Olay yerinden kaçan eski koca Mehmet Ayata polisin kısa süreli operasyonun ardından yakalandı