Geri Dön

28 Kasım son depremler AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu?

En son nerede deprem oldu? Kandilli ve AFAD son dakika deprem haberlerini duyurmaya devam ediyor. Dün Malatya'da meydana gelen deprem vatandaşları korkuturken son dakika bilgisine göre bugün Erzurum'da bir deprem meydana geldi. İşte 28 Kasım son depremler listesi.

28 Kasım son depremler AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu?

Son depremler listesi. Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 28 Kasım son dakika deprem haberleri.

SON DAKİKA DEPREM

AFAD'ın geçtiği son dakika bilgilerine göre; Erzurum'da saat 08.47'de merkez üssü Pasinler olan bir deprem meydana geldi. Depremin büyüklüğü 3.5 kilometre olarak açıklanırken, derinliği 17 kilometre olarak kaydedildi.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER

AFAD SON DEPREMLER

 

Kapalıçarşı'da polis baskını! 3 milyon liraİstanbul Kapalıçarşı'da 3 ayrı iş yerine düzenlenen baskında piyasa değeri 3 milyon lirayı bulan yasa dışı ürün bulundu. Baskında, yurt dışından kaçak olarak getirilen bin 539 adet değişik markalara ait kol saati ve 67 adet değişik markalara ait gözlük ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet