Azize'nin Balkan'ı Mustafa Yıldıran kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Azize bu akşam Kanal D'de başlıyor. Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in başrolünü paylaştığı dizide bu isimlere Mustafa Yıldıran da eşlik ediyor. Peki, Azize'nin Balkan'ı Mustafa Yıldıran kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Azize'nin Balkan'ı Mustafa Yıldıran kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

 

En Son Babalar Duyar adlı dizi ile adını duyuran Mustafa Yıldıran İçerde ve Söz dizisiyle adından bayağı söz ettirdi. Ünlü oyuncu şimdi de Kanal D'de başlayacak olan Azize adlı dizide boy gösterecek. Yıldıran, Azize’nin babasını vuran kişi olarak karşımıza çıkacak.

Dizinin başlayacak olması sebebiyle şimdi seyirciler "Azize'nin Balkan'ı Mustafa Yıldıran kimdir? Kaç yaşında ve nereli?" sorusunu sormaya başladı.

MUSTAFA YILDIRAN KİMDİR?

Mustafa Yıldıran, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.
İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında rol aldığı Filinta dizisi ile yaşayan Mustafa Yıldıran; daha sonra İçerde dizisinde Mestan karakterini canlandırmıştır.

Star TV’de yayınlanan; başrolde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Söz dizisinin kadrosunda yer almakta ve Başçavuş Ali Haydar karakterini canlandırdı.

“Barış Pınarı Harekatı’nda, sahadaki gerçekleri dünyaya anlattık”İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İletişim Başkanlığı’nın 2019 Yılı Değerlendirme Programında yaptığı konuşmada, ülkenin ihtiyacı olan birçok önemli çalışmaya imza attıklarını söyledi.“Derdimiz, bölgede ve dünyada söz sahibi olan ülkemizin yükselişine yakışır nitelikli ve değerli çalışmalar gerçekleştirmek ve milletimizin sesini, devletimizin haklı mücadelesini bütün dünyaya duyurmaktır.”

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber